Iwallet

Iwallet

- iWallet  uygulaması üzerinden, TotalEnergies yakıt puan faydalarından; 100 TL, 250 TL, 500 TL ve 1.000 TL değerindeki TotalEnergies yakıt puan seçimini yapan iWallet üyeleri iWallet mobil uygulaması üzerinden kampanya kodlarını alabileceklerdir.

- TotalEnergies yakıt puanlarını akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanmak için “Club TotalEnergies” mobil uygulamasını indirerek, Club TotalEnergies üyeliğini oluşturmaları ve kampanya sayfasındaki ‘Kampanya Kodunu Giriniz’’ alanına ilgili kodun girilmesi gerekmektedir.

- Club TotalEnergies mobil uygulamasına yüklenen yakıt puanların kullanımı için istasyonlarımızda Club TotalEnergies üyeliğine kayıtlı cep telefonu numarasının market görevlisine iletmesi gerekmektedir.

- Alınan kodların son kullanma tarihi 31.12.2024’tür.

- Kampanyalar birleştirilemez ve birlikte kullanılamaz.

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT ve IWALLET KURUMSAL HİZMETLER A.Ş. kampanya detay, şart ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Club TotalEnergies

Yenilenen TotalEnergies İstasyonları mobil uygulaması ile Club TotalEnergies'in avantajları çok daha güzel. Siz de hemen indirip üyeliğinizi tamamlayın, her yolculukta kazanmaya başlayın!

App store logoPlay store logo Play store logo